| BUBULINA a întrebat:

Partea masculina laughingce parere aveti de fetele care plangacioase? voi plangeti?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Sincer, mie nu prea imi plac smiorcaitele si fetele ¨pisicutze¨. Alea care in loc sa vorbeasca mieone.
O fata trebuie sa aiba un pic de tarie sufleteasca si sa nu planga imediat, la prima problema care o are.
Totusi unele sunt simpatice si adorabile.ca tine kiss

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu sunt plangacioasatongue
Dar plang pe buneblushing
Hai...nu ma criticaticrying
big grin

| Silvia a răspuns:

Opaaa Enigmooobatting eyelashes
whistling
Ce imi place raspunsul taulove struck

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca si barbatii plang, dar ca unele femei fac exces de plans si in chestii prea putin importante. Sunt barbati care isi mentin sensibilitatea la lacrimile feminine si pot fi santajati cu ele. Altii insa considera plansul ca o arma de santaj si nu mai sunt impresonati nici maca cand situatia e cu adevarat grava.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu sunt plangacioasa.Numai daca este cazul laughingTrebuie sa recunosc.Cateodata si eu mai plang.Asta pentru ca prin plans ma descarc si apoi ma simt mult mai bine love struck
Deci nu am o parere proasta despre fetele astea.Sunt mai sensibile.big grin Asta ewinking
@Silvia -Cum sa te critice cineva? Eu nu sunt aici?big grin May sa nu v-a luati de ealove struck

| lia a răspuns:

Si barbatii plang, normal.hee hee
Mie nu imi place sa fiu vazuta cand plang. Daca imi vine sa plang, nu o fac niciodata cand este cineva de fata. Merg pe principiul: un zambet poate sa-l faca fericit pe cel de langa tine tongue

| SweetCandy a răspuns:

Eu una plang din orice...de fericire plang...de triste plang... e singurul mod in care ma pot manifesta...straight face uneori stiu ca sunt ciudata da' thinking ce sa fac...sunt fff emotiva...straight face

daniela
| daniela a răspuns:

Daca sunt mai sensibile sunt si mai plagaciaose asta nu cred ca e un defect major... asa le e firea. uneori chiar poti castiga din chestia asta.

| BUBULINA explică:

Ms nony esti un scumpic

| BUBULINA explică:

Woauu enigmo ma surprinzi

| Gabry a răspuns:

Eu sunt cea mai sensibila persoana pe care am vazut-o! Cand eram mica, daca venea profesoara sa ma certe, sa ma avertizeze ca nu stiu, sau ca nu sunt atenta la ce vorbeste, deja ma apuca plansul!
Pana la urma nu a mai comentat nimic de mine, ca ma avea pe sufletdevil

| danutza a răspuns:

Fetele au o anumita sensibilitate sunt usor influentzbile iar pana la plans nu mai este decat un mik pas

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Cateodata plang...big grin

| maria_5001 a răspuns:

Plang din orice si nu ma pot abtine...cand ma apuca incerc sa ma stapanesc dar lacrimile curg fara sa le dau voie.Ma oftic pentru ca uneori cand trebuie sa arat cat de tare sunt pur si simplu nu reusesc.
Dar ma ajuta enorm... dupa ce plang nu mai sunt suparata pe nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-mi place cum te-ai exprimat... laughing tongue
si sa-ti raspund si la intrebare... da, imi plac.imi place sa le alint, sa le dezmierd, imi place sa le rasfat.ma incanta, intr-un cuvant. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant. eu am plins, efectiv cu lacrimi, cind au murit mamaie si tatal meu, acum 3 ani, la o diferenta de 5 luni. Mamaie in iunie si tatal meu citeva zile inainte de ziua mea. De atunci nu mai am lacrimi, s-au dus, dar in schimb, am durere, cit cuprinde... acum... in vara asta... destula... sa-mi ajunga... nu fac economie...