| Anonim111118 a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o foarte mare problemă sa incep sa va povestesc putin eu si prietenul meu ne-am jucat. ne-am masturbat unul pe celălalt. la un moment dat el a intrat în mine. mi-a băgat penisul. eu fiind virgină.
Ne-am tot jucat m-a durut si nu l-am lăsat să intre prea adânc din cauza durerii, De rupt himenul nu cred ca mi-la rupt pentru ca nu a fost o durere asa mare. si nici nu am sangerat.
La un moment dat el și-a dat drumu in mine...
Mi-a întârziat menstuatia si am facut un test de sarcina, iesind pozitiv.
Ce părere aveți? Ce ma puteti sfatui sa fac?
M-am gandit sa il dau afara. m-am gandit sa fac avort, dar problema este ca el nu ma spart de domnisoara. ce pot face in situatia asta?
M-ai m-am gandit la un avort medicamentos.
ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Daca te-ai distrat, distrează te pana la capăt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Discuta cu el si impreuna mergeti la un cabinet ginecologic. Este singura solutie corecta de urmat. http://avortchiuretaj.ro/

| Emilian65 a răspuns:

Daca a avut loc un act sexual, nu mai esti virgina, deci esti sparta si gravida. Ce poti face? Sa mergi la un medic ginecolog ca sa te programeze pentru avort daca nu vrei sa pastrezi copilul.

| Anonim111118 explică (pentru Emilian65):

Mi-e greu să cred că sunt sparta din moment ce nu a fost o durere prea mare. plus de asta. nu am sangerat absolut deloc

| Necunoscut112 a răspuns:

Troll?