| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare si nu vreau neseriozitate eu plac un baiat acum suntem impreuna si dupa cv timp in aceeasi zi mi-a spus ca trebuie sa ne puwp si adica nu stiu ce sa zic mo place? cand l-am intrebat a spus ca el chiar ma place si nu stiu ce sa mai cred eu am cateva indoieli cine raspunde cel mai bine.

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Vezi daca e calm cand il intrebi daca te place, daca iti raspunde cu jumate de gura, daca evita raspunsul...
cati ani ai tu?