| mihai199431 a întrebat:

Buna tpu..am si eu o intrebare am facut sex cu prietena mea fara prezervativ (m-am spalat jos inainte de actul sexual sa curat lichidul preejecuator ) si inainte sa imi dau drumu am scos penisu din vagin... ea azi a mancat multe dulciuri inghetate etc si a stat putin sub stres acu jumate de ora a vomitat. a ramas insarcinata? precizez ca peste 3/4 zile trebuie sa ii vina menstruatia, poate fi de la asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are cum sa ramana insarcinata in secunda 2!
De la menstruatie are starile astea!
Totusi, nu fii comod si foloseste prezervativ!
Asta daca nu vrei un bebelus acum!
Sanse de sarcina tot exista, chiar daca te-ai retras la timp.
Te pup!

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori partida se sex neprotejat poate duce la o sarcina indiferent daca ejaculezi sau nu. Pui mana si peste 14 zile daca nu ii vine menstruatia cumpara un test de sarcina

| JokerV a răspuns:

Pensia alimentara te asteapta

| neutrino a răspuns:

Intotdeauna, atunci cand faci sex vaginal neprotejat, te poti astepta la surprize, surprize, cu sau fara inghetata.

| Exilee a răspuns:

Scarbooos.

| AwaZoh98 a răspuns:

Chiar trebuia sa faci publica aceasta "interesanta" informatie?
Ma dezgusti, omule! straight face

| 7639781254 a răspuns:

N-ai lasat-o insarcinata. A vomitat pentru ca a mancat ca o...

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Cred ca a ramas insarcinata datorita faptului ca nu ai folosit prezervativul, poate s-a strecurat un spermatozoid in vaginul fetei si a gasit un ovul si acum il fecundeaza.
Du-te la farmacie si cumpara un test de sarcina si daca iese pozitiv ia si pilula de a 2 zii si zii la fata sa o bea imediat pentru ca daca trece 72 ore de la contactul sexual pilula nu mai isi face efectul, nu mai e buna.Ea a vomat pentru ca a mancat multe prostii.
Foloseste durexul omule!

| mihai199431 explică (pentru CatalinLaurentiu02):

O facem de 3 luni fara prezervativ ( nu ca nu avem bani sau pnm) doar ca ii place mai mult fara..si nu au fost probleme e prima oara acnd vomita si precizez nu am facut sex de 5 zile si azi a vomat

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Nu mai pierde timpul pe TPU, du-te la farmacie si cumpara ce ti-am zis

| Xenia16 a răspuns:

Cel mai sigur lucru este sa faca un test de sarcina, sa fie sigura, sa nu aveti vreo surpriza. Data viitoare folositi prezervativ. Poate fi si de la menstruatie.

| MadaSweet18 a răspuns:

Gravida nu e sigur, ii este rau pentru ca trebuie sa-i vina ciclu.

| intelboss a răspuns:

Ba baiatu daca nu ii place cu prezervativ poate ii va place cu copil in brate, observ ca si voi tot asa din neplacere ati fost creati, depinde si unde te-ai terminat daca ai facut-o undeva langa vulva ei sau a ajuns cumva un spermatozoid e de jale...iar altadata foloseste prezervativ daca inca nu esti casatorit si nu lasa fete gravide

| ionutz38 a răspuns:

Nu cred

| maria100 a răspuns:

Du-te la farmacie si iai un test de sarcina sau daca nu asteapta 3-4 zile sa vezi daca ii vine menstruatie, daca nu ii vine inseamna ca este dar pentru orice eventualitate iai un test de sarcina big grin

| RAMBOX a răspuns:

Pai daca te-ai spalat la penis inainte sa o injectezi si daca l-ai scos la timp inainte so stropesti cum dracu sa ramana insarcinata...e de la menstruatie sau de la inghetata si dulciuri... funda.

| DamianTeodora a răspuns:

Cum sa ramana insarcinata daca nu te-ai terminat in ea? daca mananca dulciuri si vomita asta e o obsesie de a ei!