| ♥«´¨`•°..Lory..°•´¨`»♥ a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare, am sanii fff moi, imi puteti spune cum sa ii intaresc?! Si inca ceva, aproape ca nici nu mi se cunosc sfarcurile, decat atunci cand ma ud pe sani, cum sa fac sa se noteze?!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exista la editura Teora o carticica exact pe aceasta tema! Cat despre sfarcuri, tu le-ai vrea evidentiate vizibil tot timpul?! Nu e normal! Ele se intaresc si ies putin in evidenta doar in urma excitarii sexuale, sau la caldura sau frig accentuat! Important e sa fie sensibili erotic, la mangaiat si sarutat!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate daca faci sport ti se mai intareste pieptul...

| MihaiPloiesti a răspuns:

Trebuie sa ti deoake cineva ca sa ti se faca tari, ia sa-mi lasi id tau ca sa-mi dai webhee hee)

| Hathor a răspuns:

Cum vrei sa ii ai tari ca piatra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sani fermi spala-i dimineata cu apa rece, fa sport pentru intarirea muschilor pectorali(flotari, exercitii cu gantere), aaa si nu uita de masaj big grin eu fac cu ulei de argan sau migdale si sunt ft fermi :X

| alecxsis a răspuns:

Am auzit ca in mod normal asa ar trebui sa fie sanii unei femei, placuti la atingere, MOI!