| love156471 a întrebat:

Ti.ai da viata pentru partenerul/partenera ta?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Da as face-o

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu stiu, dar tind spre da!

| Alisa a răspuns:

Doar atunci cand voi fii absolut sigura ca el e totul pentru mine.

| Dominicc a răspuns:

Voi toate ziceti "probabil sau nu stiu" asta inseamna ca nu iubiti cu adevarat. daca ati avea prieten/iubit si l; ati iubi si ati avea incredre deplina in el ati fi sigure si nu ati renunta, ati trece prin tot ca sa va fie bine. dar nah. nici voi nu sunteti sigure. cica "mai sunt si alti baieti" or mai fi. dar? te; ai gandit? nu toti iti ofera ce vrei tu. asa cu gandu la sex si ca iti zic ca esti frumoasa sau te iubesc. cu un interes in cap zice oricare. a
asa ca fapt divers. cand ai un baiat lg tine cunoastel bine si daca chiar ajunge sa te iubeasca fa-o si tu. poate nu sti ce iti va oferi si la bine si la rau va fi lg tine. nu toti sunt la fel.

ori fi si alti dar nu ca el.
asa ca daca iubesti cu ADEVARAT ti; ai da si viata.

| Farcas a răspuns:

Doar pentru sot.Cand o sa-l am si daca va fi asa cum imi doresc eulaughing

| Farcas a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc bine.nu.o viata avem si Dumnzeu ne-a dat`o noua sa o traim si tot el ne v-a lua`o.Deci,nu cred.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! La cat il iubesc de mult PROBABIL as putea sa imi dau viata pentru el. Spun PROBABIL deoarece nu cred ca as face-o, mi-ar fi teama si pana la urma urmei as gasi eu o persoana care sa ma ajute sa trec peste asta cu bine! Si baieti sunt o multime asa ca daca m-am despartit de persoana iubita sigur as mai gasi alt baiat care sa fie la fel sau de ce nu mai bun decat Ex-ul. Dar tu ti-ai da viata pentru persoana iubita? Crezi ca ai avea curajul sa te omori? Stii ca cei care se sinucd ajung direct in iad asa ca oricate pacate am eu tot mai exista o mica sansa sa imi fie iertate dar daca ma sinucid m-as topi intr-un cazan cu smoala... happy

| vyo a răspuns:

Nu

| hugo a răspuns:

Pentru o iubita nu, pentru o sotie...cam da

| Aerosmith a răspuns:

Nu

| Mada a răspuns:

Depinde de persoana si de felul in care mi-as da viata. Bine inteles ca nu e un "DA" raspicat... dar mai e si loc de indoire. Vreau sa spun... daca e baiatul vietii mele si daca nu as face. o el nu ar mai fi, mi-as da viata pentru ca dupa nu as mai avea pentru ce trai. sad

| sasasy a răspuns:

Pot sal iubesc enorm dar nu cred ca viata mea ar fi mai prejos decat el imi iubesc vitza si dac ar fi sa ne despartim ssu ceva nu masi gandi al alte prostii asi merge in continuare dr daca asi merge undev cu cortul si el ar pic in apa sa se inece fi sigura ca nu trbee sa fie doar iubitul meu asi sari dupa el chiar daca nu stiu sa inot poate reusesc daca nu asta este sad

| Roberto di Roma a răspuns:

Nu

| skumpik_7364 a răspuns:

Nici gand