| Millyemy a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot sa aflu daca ma place un baiat? se uite la mine si vb cu mine dar eu nu-i raspunde-am dar acum eu il iubesc mult si vrea sa stiu daca si el ma iubeste si il cheama alex deci daca aveti in lista de priteni un id in care scrie alex si aleceva are 13 ani si sta la giurgiu.

Răspuns Câştigător
| Ctynnaa a răspuns:

Nu inteleg, imi pare rau. Tu ce vrei pana la urma? Sa iti spunem cum sa afli daca te place un baiat sau sa iti dam id-ul?raised eyebrows Sunt multi "Alex" in Giurgiu, scumpahappy. Pe un baiat trebuie sa il faci sa te placa prin naturalete si originalitate. Daca nu te cunoaste bine, si iti spune ca te place, probabil e doar simpatia pentru fizicul tau. Scuze, nu prea inteleghappy

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vb si tuh cu el uitate l el zambesteihappy

| bobby1990 a răspuns:

Si cum ai ajuns tu sa-l iubesti pe baiatul asta daca nu-i dadeai atentie?

| ralukyta13 a răspuns:

Mai ti minte cea mai veche metota.incearca sa il faci gelos.dai doar lui impresia ca iti place altcineva, ca ai fi cu alt baiat
daca te place cu adevarat, daca mai tine la tine cu siguranta va incerca sa te recastige
dar nu inceta sa fi draguta in preajma lui zambeste, acorda'i adentie, glumeste cu el
restul va veni de la sinehappy
multa bafta! :*

| Millyemy explică:

Pai nu stiu m-am introgostit de el asa.

| andreyzor a răspuns:

Mie imi placi love struck