| micutzza10 a întrebat:

Buna asi dori si eu sa stiu iubesc mult un baiat si el spune ca ma place si nu stiu ce sa fac ca nu mai vrea sa mai fie cu mine pentru. i-am dat unui baiat un com pe fb" sa nu ma inseli"laughinglaughinglaughing asa i-am spus si s-a suparat pe mine si nu mai vrea sa mai ie cu mine din cauza asta. Asi vrea si eu sa aflu cam ce sa fac si ce sa-i spun ca il iubesc mult...multumesc

3 răspunsuri:
| ifets a răspuns:

Explica-i ca acel comment pe care i l-ai lasat baiatului respectiv pe facebook a fost doar o gluma si ca este doar amicul tau, nimic mai mult. Ar trebui sa te inteleaga si sa te creada. Si arata-i ca il iubesti si chiar iti doresti sa fii cu el. Sper ca m-am facut inteleasabig grin. Succes!

| micutzza10 explică (pentru ifets):

Da dar i-am sp k este o gluma si nu ma crede.cryingcrying

| Arrr a răspuns:

Poi scrie-i un biletel.laughing.si il dai (daca nu vrei sa ii spui direct...)Eu daca as iubi vreun baiat i-as spune direct...