| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare...am o prietena si imi cam place de ea:X, dar nu stiu ce sa fac : -sa o intreb daca am sanse la ea, -sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| DBlack a răspuns:

Daca iti este prietena pe bune, cum spui tu. o intrebi simplu happy. o chemi afara, chestii de genu, si vorbesti cu ea, si ii spui frumos, auzi, pot sa te intreb ceva, dar sa nu te superi pe mine? si ea o sa zica, sigur ca da. si o intrebi, crezi ca pot avea sanse la tine? adica crezi putem fi impreuna? si ea daca vrea o sa iti spuna ceva de genu, ia incearca, vezi daca poti. si o intrebi, vrei sa fii cu mine.si iti dai seama ca o sa zica DAhee hee. incearca sa fii cat mai delicat, calm. fetelor le plac cel mai mult astawinking. SUCCES AMICE!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, trebuie sa te imprietenesti cu ea. Apoi poti trece "la actiune".
O zi buna si succes!

| DeCe a răspuns:

Sa mai astepti ce? Nu mai sta sa pierzi timp, mergi si intreab-o.

| iuly_9446 a răspuns:

Sii eu sunt de parere ca ar trebui sa o intrebi. dar, trebuie sa fi sigur ca-ti place de ea. Mult noroc happy