| Sebbi a întrebat:

am si eu o intrebare. de acum 2 luni a inceput sa miroasa urat penisu.si vreau sa fac dragoste cu o fata dar mi-e jena. stiti voi... nu stiu de ce ma spal pe fiecare zii dar degeaba straight face. nu e chestie de ras. va rog frumos sa ma ajutati

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai o infectie. Du-te la un medic dermatovenerolog.

| Reek54 a răspuns:

Cred ca attyy ti-a dat cel mai bun raspuns posibil...
il sustin.

| attyy22 a răspuns:

Salut! Daca nu e doar miros ci este si un fel de jeg alb pe el care apare dupa fiecare spalare si merge jos doar cu o frecare atunci e un fel de "ciuperca" care provoaca asta. Sunt solutii cu care te faci pe penis si iti va trece, dar pentru asta va trebui sa mergi la medic sa iti spune mai exact care e problema. Dar poti sa faci dragoste, daca ai posibilitatea du-te inainte la baie si spala-ti penisul foarte bine cu apa si sapun. Fa dragoste doar cu prezervativ pana iti trece. Iti va trece si fara solutie cu timpul dar ai grija la igiena. Sa fie maxima.