| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva rau daca cand am orgasm sa miroasa urat? Ma frustreaza si nu stiu ce sa fac.Ma spal de 2 ori pe zi acolo happy

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut si sex? Ce varsta ai? Poate ai luat vreo boală transmisibilă sexual, mergi la medicul ginecolog sa te consulte, multa sanatate.

| OanaDima a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am facut sex niciodata.Doar m-am masturbat

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru OanaDima):

Mergi la doctor

| mihai69 a răspuns:

Nu știam că orgasmul miroase... Oricum, mirosul neplăcut în zona aia nu e ok.
Mergi la ginecolog!

| doctorandus a răspuns:

Interiorul (peretii) vaginului nu se spala.

| minrest a răspuns:

Nu prea inteleg, nu iti place cum miroase lubrefiantul natural, sau cum?

| alina2k18 a răspuns:

Daca bagi degetele si miroase urat, posibil infectie - se trateaza usor. Fugi la medicwinking

| Goete a răspuns:

Te speli acolo unde, acolo unde ai avut orgasmul?
Poate te besesti intre timp si de aia

Răspuns utilizator avertizat
| Anee1667 a răspuns:

Bună!
Ar putea fi vorba despre o infecţie urinară.
Dar înainte să mergi la medic, îţi propun să cauţi un gel intim (săpun lichid intim) cu mentă este probabil sa funcţioneze şi să scapi de mirosurile neplăcute.

| LionTrap a răspuns:

Depinde cu ce faci organsm-ul cu degetele normal sa miroase urat mult, si daca ai facut cu altceva, du-te la doctor

| ramonicsic a răspuns:

Scriemi mesaj in privat sa vb detaliat

| OanaDima a răspuns (pentru ramonicsic):

Trimite.mi tu msj, te rog