| sonya69 a întrebat:

TPU!
Am si eu o intrebare... de ce atunci cand unui baiat ii impartasesti ca il placi devine distant cu tine. adica mai vorbeste cu tine dar nu ca si inainte.
vreau sa spun ca inainte vorbea, te mai tachina, flirta cu tine. dar acum ce se intampla?
Vrea sa iti demonstreze ca nu te place sau ce se intampla pentru ca nu pot sa inteleg genul asta de baieti?
Va rog faceti-ma sa inteleg!
Sonya

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Mda voi fetele nu intelegeti un lucru:-J noi baietii,nici-o data nu vom vedea o fata ca pe o buna prietena,ne va atrage si stuff like that,acum depinde de o chestie,baietii care zic ca sunt DOAR PRIETENI cu o fata,ori acea fata esti ruda cu ei ori acea fata nu este genul lor,adica nu gaseste nimic atractiv la ea pentru el,atunci da,acolo se poate face o prietenie fata-baiat,dar in general noi nu prea vedem fetele ca pe doar niste prieteni... tipul cred ca sa rusinat, fa tu next step sau asteapta pana prinde el curaj, daca prindewhistling

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Exact asta fac si fetele happy
Cei ce devin distanti exact cum imi spuneai tu, probabil le e teama de anumite lucruri,nu ar fi pregatiti, sunt timizi, nu vor sa aiba inca o relatie sau au pe cineva... Sau poate e prea devreme! Oricum nu te lasa batuta tongue

| TitiDrLove a răspuns:

Acum,lasa-te batuta :*

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai nu vrea sa crezi tu ca voi sunteti mai mult decat prieteni, mai ales ca tu luai orice flirt ca pe un semn ca te place.acum el crede ca tu o sa iei si un simplu salut de ex"ceau" ca pe un semn ca te place dar e prea timid.

| MsPisic a răspuns:

Sunt fata, deci nu stiu sigur ce e in mintea lortongue...dar eu cred ca poate te considera doar o buna prietena iar acum ca tu i-ai spus ce simti pentru el nu vrea sa iti dea sperante...

| kidsXXL a răspuns:

Hello! Poate acel baiat este jenat.Dar sunt multe cauze.Nu stie ce sa mai spuna,e blocat, stiu, doar sunt baiat. Buena!