| aalexaa a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebare mai speciala. Am fost in clasa cu un baiat dintr'a 5a pana in a8a, dar de'abia anul trecut ne'am descoperit unul pe celalalt.La scoala facea glume cu mine, ma tachina, iar la banchetul de sfarsit de cls a8a mi-a spus ca sunt cea mai frumoasa, am dansat cu el toata noaptea, la un moment dat i'a pus unui prieten de al lui ca o gluma "stai ca m-am indragostit de X"(X=eu). Dar pe urma se dadea "neinteresat". Anul acesta am trecut la liceu si el este in acelasi liceu cu mine, la o clasa paralela.In prima zi tot asa "neinteresat", dar il vedeam ca se uita la mine, iar azi a vorbit cu mine, ma tachina, m'a luat in brate, cand se uita la mine zambea... Nu stiu ce sa inteleg! Ma place sau nu?

As vrea niste raspunsuri de la baieti in special. Ce se intampla cu el?

Si varianta cu "du'te si spune'i ca il placi" nu prea merge pentru ca a mai facut o fata asa si pe urma nu au mai vorbit unul cu altu'.

P. S: Funda! >:

Răspuns Câştigător
| VIPER a răspuns:

Sfat:du-te pe la el mai mult si date pe langa el poate o sa te placa din ce in ce mai mult. dar nu de apropia asa de tare de el ca poate patesti ca fata aia. ia-o mai usor.mai iesiti prin oras.mai vorbiti mai des.nui aduce aminte de cava rau daca s-a intamplat ceva.cand e trist mai inveselestel sa nu ii ti de urat. cel mai bine e sa il faci pe el sa se simta bine apoi el va face ceva mai mult pentru tine.

3 răspunsuri:
| Cristyn a răspuns:

Asa sunt uni baieti, intodeauna cand un baiat te tachineaza si iti si mai zambeste, te ia in brate etc. e foarte clar ca te place.Incearca sa il tachinezi si tu, raspundei la jocul provocat de el.Succes.

| VIPER a răspuns:

Ms pentru funda :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te place.