| zuzi_9390 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare de unde stiu cand prietenul meu se excita? adica noi stam mereu si na sarutam nimic mai mult adica nu e vorba de sex intelegeti voi si eu mereu ma asez pe **** lui etc...de unde stiu eu cand el se excita sau daca se excita

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

De obicei simti... ceva tare dedesubt... Sau poti pune mana sa vezi. tongue

4 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Pai na, sarutul stimuleaza, daca i te mai si asezi..., iarasi il stimuleaza, practic e inceputul unui "act", trebuie sa fie masinaria pornita.

| Sexualitate a răspuns:

Primele semne ale instalării stării de excitaţie, atât la fete cât şi la băieţi, sunt accelerarea respiraţiei, accelerarea ritmului cardiac, roşeaţa, eventual un tremur al membrelor sau o uşoară transpiraţie. Dar sunt şi persoane care caută ca, prin autocontrol, astfel de semne să fie recunoscute cât mai puţin.

| Evangeline a răspuns:

Te asezi pe **** lui? Pai si ce mai eviti? Ca vad ca-ti place sa te asezi pe scule.

| adrianyss a răspuns:

Cand o simti tare la fund at sa 'sculat' at e excitat, daca nu baga mana in chilotii lui s ia-o la mana sa vz at cum se excitatongue