| cevacumva a întrebat:

Mereu cand sunt cu iubitu meu...stam ne sarutam una alta,,, el imi baga mana in pantaloni si apoi imi baga degetu in vagin,, vreau sa stiu si eu de ce face asta?

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

Sa te excite smug Ii place...da eu in locl tau as merge direct la sex, de cat sa imi tot puna mana fara nici un rezultatlaughing

4 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Probabil vrea sa te excite pana ajungi in patul lui. Hai ce mai stai du-te repede...raised eyebrows (ironic vorbind)

| crucialmelody a răspuns:

Pentru ca este iubitul tau si vrea sa te satisfaca. Daca nu te simti bine si nu iti place, spune-i, sau schimba iubitullaughing Acuma depinde si de cat timp sunteti impreuna, depinde de genul de baiat care e(numai pentru sex) Depinde de mai multi factori. >big grin

| cornel a răspuns:

Vrea sa te faca sa te simti bine.nu e in regula?batting eyelashes

| MsD a răspuns:

Eu cred ca e o prostie!(N)sa-mi faca mie asa ceva apoi deodata se ducea de unde a venit! nu cread ca ar trebui sai permiti sa-si bata joc asa! nu e normal!