| anonim_4396 a întrebat:

Hey,noi femeile pentru a excita barbatii folosim anumite trucuri. Exista o problema prietenul meu se excita foarte rau fara ca eu sa fac nimic ..doar stam in pat unul in bratele altuia si ne sarutam..si el se excita imediat.Care sa fie problema pentru care el se excita imediat? Mentionez ca nu am facut dragoste deloc si suntem impreuna de 10 luni.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Femeile nu prea folosesc trucuri ca sa excite barbatul care le iubeste si le doreste, asta vine de la sine. E absolut normal sa se excite cand stati in brate, va sarutati, va mangaiati. Nu e nici o problema, pur si simplu e un barbat tanar care te doreste. Asa ni se intampla si noua, doar ca noi suntem impreuna de 10 ani si jumatate si avem o viata sexuala buna. Totusi, daca stam imbratisati, ne sarutam, ne atingem, ne ecitam amandoi foarte repede si foarte intens

| mgtow a răspuns:

Are chef de sex e infierbantat

| oana_6570 a răspuns (pentru mgtow):

Daca vroia sex nu cred ca era langa mine timp de 10 luni eu i-am explicat de la inceput ca nu sunt pregatita pentru asta.Si daca vroia sex putea sa gaseasca pe alta care ii oferea asta..In cazul de fata ..nu e vorba de sex.

| mgtow a răspuns (pentru oana_6570):

Faza e ca el rezista si nu-i pasa sa astepte pana vei fi pregatita

| Duhovnicul a răspuns:

Nu e nimic anormal.
Desi, ca barbat, te sfatuiesc sa tii cont de faptul ca are si el niste nevoi.
Nu vreau sa te presez sa te culci cu el, dar ia aminte!
A tine un barbat pe "uscat" e cam aiurea ( pentru el )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Problema? pai nu e nicio problema e perfect normal fierb hormonii in el

| RAY a răspuns:

Creierul unei femei procseaza totul diferit, tu ca sa te exciti ai nevoie de mai multe lucruri
iubire,sa simti ceva,chiar il iubesti?
preludiu, cel mai sexual organ e creierul, e normal ca tu sa te comporti diferit el e mascul scopul lui find reproducerea e mai rapid, scopul tau find gasirea partenerului potrivit oana, sincer il iubesti? intreaba-te singura, te face fericita? ca cercetatori au descoperit ca hormoni nu dau vreo pofta sexuala la femei si sentimentele fata de cineva, bine sunt si cazuri de nimofane mai rar

| corbulalbrosu a răspuns:

Denota faptul ca este perfect sanatos din toate punctele de vedere.Alte comentari/motivatii sunt inutile. Sper ca am fost suficient de explicit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draguta? trucurile voastre sant bune de la 50 de ani in sus.pana atunci nu e nevoie de trucuri pentru ca barbatul sa fie excitat decat din partea unei babe.o femeie tanara nu are nevoie de trucuri, decat daca traieste in desfrau si viciu.el te iubeste si te doreste.primul contact va fi inexistent probabil va ejacula inainte de termen.dar a doua ori a treia oara va fi ok. ajutal.

| Quassaar a răspuns:

Stai liniștită ca nu este singurul. In schimb chiar daca nu faci sex cu el, ii poți da o "mana" de ajutor. Succes!

| anhonim a răspuns:

Ori e nimfoman ori arati tu bine

| Allexandra_Ally_1992 a răspuns:

Este normal sa se excite, trebuie sa iti faci probleme cand nu o sa se mai intample asta!