| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
am si eu o intrebare,deci:cum sa-l fac pe iubitul meu sa fie excitat la maximbig grin
am incercat sa-l sarut pe git dar nu simte nimic, as vrea sa stiu si eu ce pot face ca sa-l excit ft tarehappydau funda
PS:numa tem ca imi va rupe hainele de pe minebig grin:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Tăvălește-te pe jos și spune-i că nu mai poți, c-o vrei...

| Cristiann25 a răspuns:

Ia pune-i mana acolo sa vezi cum se excita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarutai urecheawinking.

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu-mi zi ca esti aia din poza laughing

| justsummer a răspuns:

Poti sa-l saruti si sa-l musti usor de lobul urechii e o zona cu multe terminatii nervoase si se va excita daca insisti un pic.

| LiVeeee a răspuns:

Doamne ce intrebari laughing))
Poi joaca-te cu el, fi mai agresiva, fi mai perversa...

| uybvawkbdxskj a răspuns:

Atingei zonele intime, baga mana lui in zonele tale intime..sarutal pasional..freacate pe penusul luismug