| FloryTrandafir a întrebat:

am si eu o intrebare : Cand sunt cu iubitul meu la plimbare sau in alte parti si stam pe o banca, si ne sarutam, ne sarutam provocator, si incepe sa ma stranga puternic la pieptul lui si ma acopera toata in bratele lui, si i se scoala "scula"cand ne sarutam asa provocator si parca cu "pofta".l-am intrebat de ce ma saruta asa provocator si cu pofta si mi-a zis ca ma iubeste si ca sunt viata lui si ca este atras de mine. Si eu l-am intrebat 1 singura data daca e atras de mine si mi-a zis ca da este. Cand ne intalnim si ne sarutam si luam in brate imi pune mana pe fund si pe sanii si parca ma excit. si el la fel cand ne sarutam asa cu pofta ne excitam nu stiu daca el simte ca ma excit mult dar si el se excita atat de tare incat i se scoala si cand e sa fie excitat i se simte "scula"tare si ma pune pe ganduri ..Intrebarea mea este : De ce i se scoala asa ( precizand ce l-am intrebat si mi-a zis si el ) cand ne sarutam? am nevoie si de o parere de a voastra.Dau fundoooi la cel mai sincer raspuns ( nu accept mistouri sau batai de joc ), avem amundoi 17 ani si o relatie de 3 luni si 2 saptamani.

6 răspunsuri:
| Fluturemov a răspuns:

Este normal. Daca este atras de tine e logic sa se excite si tu la fel..inseamna ca sunteti atrasi unul de celalalt.Mai ales daca iti pune mana pe fund, sani. cum sa nu se excite.hee hee
Deci i se "scoala" pentru ca se excita.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

I se scola pentru ca ii functioneaza corpul cum trebuie. E destul ca la varsta aia hormonii isi fac de cap, si cand te mai saruta sau te atinge e normal sa apara astfel de "fenomene"

| bogdan72 a răspuns:

Excitatia sexuala functioneaza pe alt mecanism. "Scula" lui concepe doar ca face ceva sexy (se saruta pasional, ma rog), ca a atins fundul unei tipe, sanii. Din moment ce e virigin este usor excitabil, atata tot. Nu are nicio legatura cu relatia voastra, crede-ma.

| FloryTrandafir explică:

Din pacate nu stiu cui sa ii dau Fundooi deoarece toti 3 v-ati dat cu parerea la ce am postat despre relatia mea asa ca mai astept pareri si dupa voi decide care ia Fundooi :X Va multumesc pentru raspunsuri la toti!

| FloryTrandafir explică:

Va multumesc pentru raspunsuri la toti!

| arianaregina10 a răspuns:

1.Pai poate este foarte indragostit de tine asa cu ti-a spus-o chiar el.
2.Este obsedat de tine.
3. Vrea acel "moment" dar nu poate sa te convinga si pe tine.
4.Te vrea si vrea acel "moment" si nu se poate stapani si face acele lucruri specifice acelui "moment" din viata, dar nu stie unde si cum.Nu are experienta (poate)!