| maryy a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare. Din cate am vazut, persoanele care au nevoie de ajutor si par serioase si nu pun intrebari 'la misto' pe acest site, nu primesc foarte multe raspunsuri, insa de cele mai multe ori sunt puse intrebari de iti vine sa iesi de pe acest site, chiar daca ti-ai dori sa ajuti pe cineva.Multe persoane dau o majora atentie unor porcarii scrise de copii plictisiti, care nici macar nu se exprima cat de cat corect din punct de vedere gramatical ca sa poti intelege cate ceva din problemele repective. O mare parte din utilizatori, care dupa parerea mea sunt seriosi, nu primesc mai mult de 3-4 raspunsuri, unii avand chiar probleme serioase si nu am prea inteles de ce! Voi ce parere aveti? Imi cer scuze daca am parut 'rea' sau 'dura', dar am incercat sa spun o parte de adevar care multe persoane nu-l prea observa.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Asa este ai foarte mare dreptate.dar pentru ca acest site e invadat de copii mai mult,nu are cine le da raspunsuri acelor persoane serioase.iar referitor la intrebarile banale ale adolescentilor,mda sunt multe si unele chiar foarte penibile insa pe de alta parte eu chiar le raspund unora gandindu-ma ca poate acel copil nu are o discutie directa cu parintii,sau nu au curaj sa intrebe anumite lucruri si decat sa faca prostii, le raspund, desi unele sunt foarte penibile cum am zis.

1 răspuns:
| BellsC a răspuns:

Da,la asta ma gandeam si eu.Chiar daca vrea cineva sa ajute o persoana cu probleme o face pentru funditahee hee
Mai citesc si eu intrebarile puse la mistolaughingde-a dreptul /... Oricum daca noi stam si le raspundem persoanele acestea care pun intrebari la misto vad ca sunt bagate in seama si continua sa`si bata joc.