| danut7ddanut a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura de "ata"sau "ata"da la penis ce este, unde este, si cand se rupe(poate o am rupta)anunt ca am facut sex nu o data! vreau cat mai multe detalii! am 14 ani!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai 14 ani si nu stii unde este "ata" de la penis, inseamna ca ai mintit cand ai spus ca ai facut sex. Un baiat care face sex stie unde este situata "ata" penisului.

| danut7ddanut explică (pentru Emilian65):

Acum serios chiar nu stiu, am auzit acum 3 zile de ea! da noa infine, daca nu vreti sa spuneti ce i treaba voastra

| Emilian65 a răspuns (pentru danut7ddanut):

Mergi la iubita ta si-ti va spune ea unde este situata "ata" penisului. Cu siguranta ea va sti.

| Said16 a răspuns:

Nu se rupe de la laba stai chill

| danut7ddanut explică:

Am facut sex, dar eu nu stiu ce i aia. vreau cat mai multe detalii!