| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare in timpul actului sexual ni s-a rupt prezervativul...tin se mentionez ca prezervativul era foarte uscat, el nu ejaculase, am sanse mari sa raman si ce pot sa fac sa nu raman? Funda

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Șansele sunt infime ca să rămâi însărcinată în condițiile în care nu a ejculat. Sunt șanse foarte foarte mici.
Ca să nu rămâi, să iei mâine pastila de a doua zi și vei scăpa de problema asta fără probleme. Mare atenție în viitor, folosiți prezervative bune gen Durex.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat, sansele de a fi gravida sunt minime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durex am folosit