| Kyuubiwara a întrebat:

Hei TPU,sunt putin speriata. azi,in timpul acutlui sexual s-a rupt prezervativul inauntru,dar el nu ejaculase. Este vreo posibilitate sa raman insarcinata? Eu si el nu credem ca asta ar fi posibil, dar vreau sa aud si alte opinii.Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Riscul e destul de mic (stii povestea cu lichidul preejeculator ce poate contine spermatozoizi in numar redus). Daca nu erai la ovulatie, n-ai de ce sa-ti faci griji.

| catwomen69 a răspuns:

Nu ai de ce să îţi faci griji, dacă acesta nu a ejaculat. Baftă!

| Tupeuuuuuuuu a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata, din moment ce nu a ejaculat in tine, mai multa grija de acum inaintewinking! pa-pa

| Fcog_Alex_1997 a răspuns:

Nu cred ca este posibil dar ar fi fost bine sa dai cu putin spirt... daca nu a ejaculat inca nu e nici un risc

| trixiiie a răspuns (pentru Fcog_Alex_1997):

Să dai cu spirt?
De ce mama dracu să dai cu spirt? Dă-te tu cu spirt pe capul organului și dă-mi un pm, să-mi spui cum te-ai simțit.

Nu-și dă cu niciun spirt, o să usture ca dracu și nici nu rezolvă nimic.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru trixiiie):

Fenomenal raspunslaughing))