| ramonika125 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Iubitul meu este in Italia, acum 2 saptamani vorbeam cu el zi de zi, dar de 2 saptamani se comporta ciudat, adica de obicei vorbeam mai mereu, fie ca era la magazin sau in masina, acum daca e cu masina imi zice ca vorbim mai tarziu sau e mai mereu ocupat, vreau sa stiu daca asta e un semn pentru o posibila despartire. Va rog sa fiti sinceri. Mentionez ca sunt cu el de aproximativ 9 luni.

Răspuns Câştigător
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Pai parerea mea este, cand intra online sau te suna sa vb cu el si sa il intrebi direct ce are, ce are de gand dc se poarta asa si daca are ceva de ascuns! sper sa te ajute parerea mea te pup

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Distanta emotionala poate lua multe forme in functie de intensitate. Daca el nu mai doreste sa isi mai petreaca timp cu tine nici macar prin telefon, mess.e clar! Evita sa te mai bage in seama prin,, sunt ocupat", vrajelile obisnuite straight face
E posibil ca glumele care la inceputul relatiei pareau savuroase sa isi piarda efectul, in plus poate aparea sentimentul ca ai devenit a cincea roata la caruta in viata partenerului tau.
Iti doresc bafta sa treci cu bine peste asta!winking

| ramonika125 explică (pentru Angelique):

Problema e ca atunci cand vorbesc cu el uneori vorbeste foarte romantic si foarte frumos, are doar unele momente pe care le explica ca fiind foarte stresat mereu, imi zice ca mi se pare mie.

| Angelique a răspuns (pentru ramonika125):

Se pare ca m-am inselat.Totusi e vorba despre 9 luni, ceea ce e o perioada destul de lunga.Cu totii avem niste momente bune si rele, iar la el e normal aceasta comportare, pana la urma e departe de tine, de persoana iubita, ceea ce conteaza cel mai mult...

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Draga mea se vede foarte clar care e faza, are alta fata, de aceea se comp asa, si-a gasit alta fata pe care o place. lasa-l un timp si sa se linisteasca, nu ii rasp la tell, nu il mai baga in seama, numai asa o sa vezi daca te iubeste sau nu!