| CaTaLiNuTzZa_5744 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare...Nustiu ce sa ma fac.Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun acest lucru si vreau sa aflu daca si el ma placesad deci intrebarea e:cum ar trebui sa procedez?(mentionez ca baiatul e cu un an mai mare ca mine 13 ani)[va rog sa scuzati categoria]

2 răspunsuri:
| Anqutsa a răspuns:

Puneti un/o prieten(a) sa.l intrebe, iar daca zice nu [asta zic cam toti baietii] atrage.l tu. Pur si simplu fi un magnet pentru el si o sa aflii.

Răspuns utilizator avertizat