| Oancea_Casiana_1993 a întrebat:

stiu ca e o intrebare cam stupida, dar e intrebarea mea. Deci, am aflat ca baiatul de care imi place ma place, chiar el mi-a spus-o, dar nimeni nu a pomenit ca suntem impreuna, l-am intrebat daca vrea sa fim impreuna si a spus ca nu stie, credeti ca ar trebui sa ii spun ca eu vreau? Mentionez ca este din alt oras si ne vedem doar in vacante.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi de preferat sa nu intri intr-o relatie la distanta. Sunt foarte greu de pastrat si aproape sigur ca ai sa suferi.
In mod normal baiatul ar fi trebuit sa iti propuna sa fiti impreuna. Daca nu a facut-o, nu e prea convins de sentimentele lui pentru tine.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si daca ii spui va insemna ca ai un iubit?

| T0T a răspuns:

Deja ai făcut prea mult întrebându-l asta. Nu ar trebui să mai faci nimic. Este obligația lui să facă următorul pas. Dacă a spus că nu știe înseamnă că e o probabilitate ca de fapt să nu te iubească. Fii foarte precaută și nu te arunca.