| FloryTrandafir a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru o prietena de-a mea : Daca a facut dragoste cu iubitul ei de nenumarate ori (zice ca il are mic, nu radeti va rog), si nu i-a curs nici un pic de sange mai este posibil sa fie virgina?

4 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Probabil. Ori are himenul elastic, ori nu i-a curs sange cand a dezvirginat-o. Apropo si mie imi place Michael Jackson (obsessed fan)

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Poatee...

| AmaToaRea a răspuns:

Are himenul elastic si nu ii curge sange.Nu e o regula sa iti curga sange.Virgina sigur numai e

| Grin a răspuns:

Poate are himenul elastic, la unele chiar daca lle dezvirgineaza nu le curge nici un pic se singe