| anonimaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Daca am himenul elastic si am facut o singura data dragoste cu iubitul meu dar doar cu prezervativ si nu a curs nici un pic de sange daca ma duc la ginecolog se vede ca numai sunt virgina?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, desigur. Oricum, te va intreba inainte de consultatie si ii vei spune tu cati parteneri ai avut, etc (ca doar nu ai sa minti medicul)

| epurasu a răspuns:

Nu mai esti ceea ce ai fost!- regretele sant tarzii!

| pietrean a răspuns:

Draga mea, ce varsta ai? Banuiesc ca destul de mica!
Cred ca nu mai esti virgina, de cand iubitul tau, asa cum spui, ti-a bagat degetul in vagin.De unde stii tu ca ai himenul elastic? Odata ce ai mai intretinut,chiar si prima oara,un act sexual,cu penetrare,iar poti fi sigura ca nu mai esti. Poate el a fost mai atent,sa nu te doara si din acest motiv nu a curs sange.
Mai mult ca sigur,un medic cu experienta sa,o sa vada ca nu mai esti virgina,dar nuasta este baiul.Cea mai mare problema,acum,ar fi ca nu prea stii multe despre viata sexualasi de aicipornesc marile nedumiriri si probleme.
Te sfatuiesc,sa citesti cate ceva,despre care este perioada considerata fertila din timpul ciclului menstrual,cand se produce ovulatia si cam cat ar dura,cat traieste un ovul si spermatozoizii, cum se intampla sa ramai insarcinata, care sunt bolile venerice, cum se transmit, etc.

| Blamely a răspuns:

Da, și te va întreba chiar. Să nu-l minți, e medic, asta e treaba lui.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Este foarte posibil

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Pai daca sia bagat penisul in vaginulal tau (piz**)da nu mai esti virgina

| woolfik a răspuns:

O data ce ai intretinut o relatie sexuala nu mai esti virgina )