| Jojo_2758 a întrebat:

Plac un baiat fff mult.Colegele mele imi zic ca sunt nebuna daca imi place de el.Am fost impreuna cu el 6 luni, apoi ne-am despartit dintr-o provocare.De atunci il plac si mai mult. El crede ca am facut-o intentionat. Ce sa fac ca sa-i atrag atentia, sau ce sa vorbesc cu el, caci am inteles ca ma place dar nu ar mai vrea sa fie cu mine.Si data trecuta inainte sa fiu cu el tot zicea ca nu ma place(de fapt era nebun dupa mine:d). FUNDITA. URGENT!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Te.ai despartsit de el pentru ca asta ai primit la provocare?straight facesincer, a spune despre el ca nu merita, dar de data asta tu esti cea care nu merita.esti de o inconstientsa rara. daca iti place si il iubesti, de ce te.ai despartsit de el? pentru ca nu gandesti.acum totusi ai putea sa. tsi ceri scuze, si poate sa. i spui asta fata in fata.si dupa aia sa. i spui ca tu chiar vrei sa fii iar cu el.

| Douapunccteunics a răspuns:

Pai vorbeste pe mess cu el intreaba-l
Cand va intalniti uitate la el mai special na.si tu
Pune o prietena sa-l intrebe

| alessyca a răspuns:

Il inviti la o cafea, sa vorbiti, daca te refuza faci tot posibilul sa te vezi cu el. mai bine ii spui in fata tot ce ai pe suflet, tot ce gandesti si asa iti dai seama, dupa reactia lui, dupa decizia pe care o va lua daca te place cu adevarat sau nu. Putin tupeu nu strica, asta daca esti sigura ca te place. sa nu apelezi la prieteni, mess, chestii de genu` tu stii cel mai bine ce vrei si este bine sa stie si el asta de la tinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa iti ceri scuze si dupa aceea sa ii spui ce simti pentru el, sa-l intrebi daca e dispus sa uite totul si sa va mai dati o sansa