| Ronny22 a întrebat:

am si eu o intrebare :-s m-am trezit si toata ziua m-a mancat preputul. ma uit si cand ma uit am bube rosii pe capul penisului! nu am facut pana acum cu nimeni dragoste (am 14 ce dracu)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil să fie vorba de o infecţie genitală, probabil o candidoză ( chiar dacă nu ai făcut sex )!

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E de la Metin. Jucatul Metinului provoaca mancarimi preputului si trebuie rupta si ata - mai exact taiata.
Dar daca te pui pe carte [matematica, romana] trece...
De unde sa stim noi de ce ai bube pe capul capului? Vorbesti cu ai tai si te duc la doctor. De preferat nu-i arati capul mamei. O sa ramana socata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

Ai dreptate cu metinu happy

| Alcyon a răspuns:

Poti sa faci niste chestii, inclusiv de la lipsa de igiena. Daca ai pus mana murdara acolo, s-ar putea sa te fi ales cu o infectie. Mergi la medic.

| Iunona a răspuns:

Ori e iritatie ori daca ai fost racit si ai luat antibiotic, o mica candidoza. Nu e cine stie ce. Trece cu clotrimazol.

| Liberate a răspuns:

Te-ai masturbat până n-ai m-ai putut.

| mouse29pad a răspuns:

O iritatie de la masturbare prostalaule