| Reimond a întrebat:

Am si eu o intrebare ( sunt genu' de om care vrea sa stie deoarece e vorba de viata ta) Cum poti sa lasa o fata gravida ( nu ca as faceo, dar mereu m-am gandit dar nu stiu raspunsul ) Daca o eliberezi in vagin, stiu ca ramane... Dar aici e intrebare, Dar in anus / in gurita? Multumesc si fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O sarcina se poate realiza doar prin fecundarea/unirea nuclelui unui ovul cu nucleul unui spermatozoid. Ovulul nu poate exista decat in UTER-ul femeii. Uterul are legatura cu exteriorul prin intermediul vaginului, nicidecum prin anus sau gura. Spematozoizii din sperma eliberata in alta parte decat vagin nu au cum sa ajunga in uter deci si instalarea unei sarcini devine imposibila. Sper ca raspunsul a fost de folos dar mai ales pe intelesul tau.

| Reimond explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc, atunci inseamna daca Doamne feri o dai in "gurita " poti sa dormi linistit ca pe maine nu vei fii tatic?

11 răspunsuri:
| Bia13 a răspuns:

rolling on the floor Ooo, Doamneee!

| Reimond explică (pentru Bia13):

Asta face curiozitatea tongue!

| Reimond explică (pentru Bia13):

Daca ma intereseaza, tongue

| Bia13 a răspuns (pentru Reimond):

rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bia13):

Nu era mai simplu sa-i explici decat sa razi de nestiinta lui?

| Bia13 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate...dar nu imi pot da seama cum poate gandi cineva ca daca ejaculeaza un baiat in gura unei fete, aceasta va naste. straight face tongue

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bia13):

Poate fi inca prea tanar/copil sau nu a avut /stiut unde sa gaseasca informatiile necesare.Nu trebuie sa uitam si de tot felul de "mituri urbane" vehiculate de unii care sunt imbecili retardati incurabili. rolling on the floor

| Bia13 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

big grin

| Hitback a răspuns (pentru Bia13):

ce e asa amuzant? Radeam si eu daca avea mai multe greseli decat cea cu "as faceo". Dar in rest consider ca toti avem dreptul de a intreba, cunoaste si respecta pe cel de langa tine. Nu cred ca tu stii ce e un onanist, ce e aia felatie si multe altele.