| marian1 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare, poti ramane gravida daca a ejaculat pe vagin si nu in vagin eram si pe stop. funda

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Buna! Da, poti ramane gravida, chiar daca sansele sunt mici pentru ca erai pe stop. Daca nu esti sigura, fa-ti un test de sarcina. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? :*

6 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Sanse mici, dar da poti ramanehappy.

| alexiaa a răspuns:

Teoretic da, practic nu.Stai linistita, nu te stresa fara rost.Problema e ca tot asa va ejacula si de acum inainte.La asta trebuie sa te gandesti, mai exact la o metoda contraceptiva.Nu e ok sa te stresezi in fiecare luna, nu?

| adryana_6040 a răspuns:

Da sunt sanse dar gandeste-te inainte nu dupa la ce se va intampla.

| anaservic a răspuns:

Da, dar in cazuri foarte rare.

| opium a răspuns:

Stai linistita,ca a ajuns si in vagin, deci da, sunt sanse.

| yonutz96 a răspuns:

Felicitarilaughing