| MyhaXMaya a întrebat:

am si eu o intrebare, voi unde v-ati indragostit pentru prima data in viata?

11 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

La scoalaaaa... cine ar fi stiut ca scoala e uitala. big grin

| CristiB93 a răspuns:

Aici pe TPU love struck

| oliviaaa a răspuns:

Pe net, ne-am vazut l-am placut, dar nu m-a placut...

| sebysebyca a răspuns:

La puscarie! de vecina de pe patul de deasupra.o chema gheorghe!

| Brâncuşi a răspuns:

Pai...In WCbig grin

| SakonSIUkon a răspuns:

Eu nici-o data rolling on the floor))) am 16 ani.

| Manu_2295 a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Bai si tu te bagi in seama, dupa ce te bagi in seama a intrebat unde v-ati indragostit daca nu te-ai indragostit nu te baga!

| schmoll a răspuns:

Sincer,am vorbit cu ea pe net, si cand am privito ceva ma cuprins, simteam iubire, ciudat dar adevarat, si sunt cu ea si acum,

| LucccyTheGreenMonster a răspuns:

La gradinita

| AnDr3y0o a răspuns:

Scoala :X crying bagami-as... e cu altu

| cineva03 a răspuns:

In WC