| iuliachan a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica intrebare!
Imi placea de un baiat timp de 3 ani..acum 2 zile am aflat numarul lui si i-am scris...la urma i-am spus ca sunt la disco si l-am invitat.
A venit, am dansat apoi ma condus acasa... apropo am stat cu el de la 00:00 pina la 04:00 dimineata si am vorbit...
A doua zi ma suna prietenul lui si ma invita cu el si cu cel de care imi place la o plimbare...prietenul s-a dus si am ramas doar noi...am vorbit destul de mult si mi-a spus ca ma place de doua ori!
A treia zi nimic a patra tot a cincea nici atit...
Venim noi de la fuga cu prietena prin parc si era si el acolo cu inca 2 baieti...noi ne ducem la un prieten de al nostru care statea de o parte, am vorbit cu el iar in timpul conversatiei vine si el..nu a stat mult apoi s-a dus...dar in timp se uita la mine doar si zimbea!
Cind el a plecat prietenul lui mi-a spus ca el cind nea vazut s-a pus jos si se ascundea!
- Ce ai patit?
- Uite ca vin acele doua!
-Si ce?
-Pai cu una m-am intalnit!
asta a fost conversatia celor doi!

Acuma eu ce sa mai cred!? spuneti-mi va rog!

3 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Poate ii erea rusine ca nu te-a mai cautat, si zicea sa nu te iei de el ca nu a mai dat nici un semn(am impresia ca este cam timid de aceea te-ai si sunat prietenul lui in loc sa te sune el), si a preferat sa fuga, sau poate a zis la vrajeala ca ii place de tine si acum se gandea ca daca te vede nu mai scapa de tine. Oricum cand il mai intalnesti spune-i sa nu mai fuga de tine ca nu mananci oameni.

| ErikaEri a răspuns:

Cam urat comportament! Totusi mai discuta odata cu el....se poate interpreta gresit orice cuvant

| maria546 a răspuns:

Poi eu cred ca si-a batut joc de el dar ar mai trebui sa vorbesti odata cu el si sa vezi. Dar daca nu te ia in serios iti recomand sa te uiti la altul stai linistita ca mai sunt baieti ca el dar tu incearca sa vorbestii cu el