| biscuiteletau a întrebat:

Stiti.aici as avea nevoie de parerea voastra. eu sunt din bucuresti si am 12 ani...si am vorbit cu ub baiat de 17 ani din ploiesti si o sa ne intalnim k eu am bunici acolo si ma duc in weekend acum si e baiat de treaba nu are ganduri rele si am mai vorbit cu el pe facebook, pe mess si nu stiu voi credeti ca e bine sau nu sa ma intalnesc cu el.si partea buna e ca amandoi stam in centru si putem sa ne intalnim in parchappy DAU FUNDA tongue

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Hey! Sa fiti doar amici e ok, vorbiti, radeti etc.Eu zic sa te duci si daca incearca sa te sarute sau altceva ii spui ca e prea mare diferenta de varstahappy. oricum gandeste-te si uh. daca ai fii baiat de 17 ani te-ai uita la pustoaice de 12?hee heeE clar ca e cv ciudat...sau poate chiar e un baiat de treaba si vrea sa te cunoascahappy.asta iti vei da seama imediat. daca il vezi ca vrea sa para smecher ii zici din prima ca nu poti sa stai prea mult ca tb sa te intalnesti k prietenu\prietenele tale. Sper ca te-am ajutat:*Distractie placuta la intalnirehappy

| biscuiteletau explică (pentru SweetSecrets):

Pai...nu il cunosc prea bine decat de pe facebook si pe mess iar azi s.ar putea sa vina in afi la pariu cu viatabig grin dar oricum as vrea sa ne intalnim in parchappy si de sarut.nu stiu decat la sfarsitul intalnirii. poate.

| SweetSecrets a răspuns (pentru biscuiteletau):

Desi e mai frumos la mall,mai bine ar fi in parc,ai dreptate.happySigur te-a atras ceva la el,poate aspectul fizic,poate experientawinking, insa sunt sigura ca daca afla mama ta nu stiu cat de bine iti va fisad, asa ca iti sugerez sa nu te aprinzi imediat dupa el; fii sociabila si draguta:*

| biscuiteletau explică (pentru SweetSecrets):

Pai...e in Ploiesti si pe acolo nu stiu daca sunt mall-urilaughing si ce trebuie sa stie mama?laughing mai ales ca e unu de 17 anihee hee

8 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
pai daca tu ai incredere in el, adica daca crezi ca este baiat de treaba si nu are alte intentii:]] eu zic ca nu pierzi nimic daca te intalnesti cu el, dar mai bine mai ia pe cineva cu tine...happy

| biscuiteletau explică (pentru annkaa):

N-am pe cine.decat mamarolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor
ca eu acolo nu prea am prieteni.decat fostul prietensad

| annkaa a răspuns (pentru biscuiteletau):

=]]] atunci intalniti`vahee hee sa ne zici si noua cum a fostsmug

| biscuiteletau explică (pentru annkaa):

Cum sa nu.happy merci:*

| DidiR19 a răspuns:

Dupa parerea mea af fi ok sa te intalnesti cu el doar daca il cunosti cat de cat si stii ce fel de om e, daca ai incredere in el propune-i o intalnire in parc sau o plimbare prin oras asa il vei putea cunoaste mai bine. Si totusi prima intalnire sa fie intr-un loc deschis ca nu se stie niciodata cum pot fi oamenii in ziua de azi! Cel mai bine e sa va intalniti in parc, sa va plimbati si sa incercati sa va cunoasteti mai bine. Mult succes! :*