| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Astazi am facut dragoste a 3-a oara cu iubita mea care a fost virgina. Deci si a 3-a oara, adica astazi i-a curs sange! Este normal? Si daca da, spuneti-mi va rog cam de cate ori ii va mai curge. Multumesc

Răspuns Câştigător
| LinNaA a răspuns:

Da e normal, nu-i nimic grav! o sa-i mai curga singe o data sau de doua ori si gata, pe urma gata! totul va fi ok! succese! astept fundatonguetongue

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este tocmai normal, dar nici rar intalnit. Totusi, este intelept ca ea sa mearga cat mai repede la un ginecolog si sa discute si problema asta. Oricum, in prima luna de la inceperea vietii sexuale este obligatoriu un consult ginecologic, asa ca il poate face zilele astea ca sa va asigurati ca e doar un himen care se cicatrizeaza mai greu si nu alta problema.

| Phaey a răspuns:

O data, atat. Himenul ei nu s-a rupt usor.
Bai copii, nu va mai apucati de de-astea daca nu stiti cu ce se mananca.

| Ariciu24 a răspuns:

Pai daca i-a curs sange nu mai e virgina si o sai curga cam tot timpul [ si chestia asta se mai num si ciclu ]

| CraiCord a răspuns:

Nu cred ca este vorba de ciclu.himenul ei probabil nu s-a rupt de tot din prima.va curge pana i se rupe complet.nu am de unde sa stiu cat ii va mai curge...dar tot se va opri odata sangerarea.