| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Am o nelamurire! Sunt nou in ale sex-ului si nu prea stiu unele chestii. Iubita mea a fost virgina la fel ca si mine. Eri am facut dragoste pentru a3a oara. I-a curs si a3a oara sange ceea ce mi-a spus un ginecolog ca este normal. Dar problema care este. In timpul actului sexual, am pus mana pe la vaginul ei. Uitandu-ma la mana, am vazut ca sunt plin de sange dar mai era si o substanta transparenta, alba, asemanatoare cu spe**a. Nu imi dadusem drumu inca si aveam si prezervativ. Ce poate fi asta ma intreb? Scuzati-ma dar cum am spus, sunt nou si nu prea cunosc. Orice raspuns este bine venit! Multumesc!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În momentul în care ea se excită, vaginul secretă acea substanță care ajută la lubrifiere, facilitând actul sexual.
Nu ai de ce să te temi, este ceva normal.
Baftă!

| jeolix a răspuns:

Este normal ca atunci cand iubita ta este virgina sa curga si sange dar sa nu iti faci griji.este ceva normal.iar chestia aia transparenta este si ea la fel de normala.nu ra de la tine...ci de la ea.bafta...happy