| Bianca78 a întrebat:

Buna TPU. Am și eu o nelămurire.(Este o întâmplare mai lunga și sper sa aveți răbdare s-o citiți).
Deci azi am făcut dragoste cu iubita mea. Am început sa ne dezbracăm pana când am ajuns amândoi în chiloți. Ne-am sărutat iar apoi i-am făcut un preludiu iubitei mele pana când am văzut ca sa excitat și s-a udat. Apoi eu mi-am dat jos chiloții și pe ai ei. M-am urcat peste ea și am bagat încet penisul în vaginul ei. (Era o senzație foarte plăcută). După aproximativ 1 minut de penetrare eu începusem sa ma excit. Apoi ea m-a împins și s-a urcat peste mine. A băgat din nou penisul în vagin și a început sa facă mișcări de du-te vino. După aproximativ 20 de secunde ea făcea mișcările alea din ce în ce mai rapide și penisul meu intra extrem de repede în vaginul ei. După alte 30 de secunde mie imi venea sa ejaculez și iubita mea văzând asta se punea și mai repede pe mine decât o făcea înainte iar eu nemaiputând sa rezist mi-am dat drumul in vaginul ei.
Întrebarea mea: este vina mea ca actul sexual a durat asa de puțin sau e vina iubitei mele care la final se punea din ce în ce mai repede pe mine? (Fără răspunsuri la mișto va rog). Ps: amdoi avem 19 ani.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca ar fi bine sa folosim cuvantul "vina" aici, mai ales ca viata intima reprezinta un subiect sensibil pentru multi. De obicei in dormitor, atat timp cat se simt ambele persoane bine, ai voie sa faci de toate si in ce ritm e stabilit de comun acord intre parteneri. Nu trebuie sa se faca nicio comparatie cu filmele deocheate, pentru ca astfel de comparatii pot duce doar la dezamagiri mai devreme sau mai tarziu. E o situatie care se poate intampla oricui, sa nu dureze actul sexual cat te-ai astepta, mai ales cand exista o pasiune vie, ca cea dintre voi din cate am inteles din descrierea ta. In plus, am invatat la facultate ca durata actului sexual e fiziologic 7 minute, orice peste e optional si fix la alegerea participantilor. Daca vrei sa prelungesti actul, poti sa iei pauze, sa schimbi pozitia din cand in cand, dar in niciun caz sa nu te judeci sau sa-ti judeci partenerul, pentru ca nu duce la nimic bun. Sper sa te fi ajutat.

23 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai conteaza acum a cui este vina? Oricum sexul se face doar intre soți ori tu si ea nu sunteti casatoriti, deci ai păcătuit pac pac, vorba lu Gigi Becali, ai facut o aroganță din start, laughingnu trebuia sa detaliezi tot, i ai dat ei jos chilotii era misto daca reuseai cu chilotii pe ea sa o faci, ca in bancurile cu Nae Lazarescu, m-am chinuit o noapte intreaga sa o dezviginez si nu a mers, saraca avea chilotii pe ea asa de frig era in balconlaughing acum pregateste te ca ea va ramane insarcinata ca ti ai dat drumul in ea ai golit pușca.

| Bianca78 explică (pentru CristiDinBucuresti):

A luat pastila de a 2-a zi. Deci nu o sa fie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand nu ai experinta sexuala, nu poti sa ai pretentia de ce nu tine sexul mai mult, fiindca barbatul este cel care da tonul si lungeste sexul, odata ce el a terminat, totul este terminat.

| VrRos86 a răspuns (pentru Violleta2022):

Și de asta și fetele caută golani care au fost la prostituate sau a avut multe partide de sex cu alte fete și au experiență în domeniu. Pe ea nu o interesează cu câți a facut-o băiatul, ci cum o satisface în pat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos86):

Acum am vazut ca-i vorba de 2 lesbience, povesteste Bianca78 despre "iubita" ei!

"în 1 Noiembrie 2021 | Bianca78 a întrebat:
Buna TPU. Am și eu o nelămurire...
Deci azi am făcut dragoste cu iubita mea. "

| Bianca78 explică (pentru Violleta2022):

Acea poveste a fost postata de iubitul meu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca78):

Contul TPU nu este transmisibil!
iubitul tau nu avea de ce sa posteze aici si nici de ce sa-ti foloseasca contul, odata ce este gratis TPU si dureaza 2 minute sa-si faca un cont nou, al lui.
Dar cand esti prinsa cu minciuna, evident ca inventezi alte minciuni si te faci de rusine.

| Bianca78 explică (pentru Violleta2022):

Eu zic ca este odată ce-i dau voie sa stea pe telefonul meu. Acuma fiecare decide și face ce vrea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca78):

Dar tu crezi ca-i normal ca el sa se dea drept Bianca si sa scrie ca are iubita?
Cine crezi ca te mai ia in serios cand ba declari ca esti barbat, ba ca esti femeie?

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Vina este la amandoi, pentru ca v-ati grabit sa ajungeti pe cele mai inalte culmi ale iubirii. Altadata fiti
mai toleranti unul cu altul si totul va fi ok.

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic ca problema e la tine, ca ai terminat si nici macar nu s-a intamplat ce ai descris. Daca s-ar fi intamplat, era si mai rau.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu e vina nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu de exemplu mă concentrez pe respirație și astfel reușesc să țin mai mult, iar la primul număr o scot afară, după aceea reușesc să continui partida ținând subcontrol ejacularea. Tine de tine și de cum poți tu, poate ai nevoie sa ejaculezi înainte și ți-ar putea face un oral până termini laughing

| Bianca78 explică (pentru anonim_4396):

Și întrebarea pe care am pus-o ce poți să-mi spui?

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot termina in ea, poate sa continue nu trebuie sa se opreasca, si pana sa se mai termine o data rezista mai mult

| CristianPetre2002 a răspuns:

Cam ciudatica intrebarea mai nimeni nu i vinovat

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti vinovat ca ți-ai dat drumul repede. Zic eu ca oricui i sa întâmplat.

| Bianca78 explică (pentru 69GRIMMJOW69):

Și la întrebarea pe care am pus-o ce poți să-mi spui?

| 69GRIMMJOW69 a răspuns (pentru Bianca78):

Practic nu e vina nimănui. E un act sexual primul număr durează 5-7 min cum zice și băiatul de mai sus cu primul com

| Bianca78 explică (pentru 69GRIMMJOW69):

Da dar la mine a durat 1 minut și câteva secunde?

| Bianca78 explică (pentru Bianca78):

????

| Bianca78 explică (pentru Bianca78):

Nu merge sa pun emojii din păcate. Rip