| DusaCuCapu a întrebat:

Am si eu o nelamurire....nu stiu daca un baiat ma place...macar putin
1. a venit la scoala intr-o zi dupa mine. Eu nu l-am luat inseama pentru ca am crezut ca vrea sa isi bata joc de mine. El e un baiat mai ciudat...
2, cand a venit. eu nu am vorbit cu el desii s-a tinut in spatele meu, la un moment dat a fugit in fata mea dupa care s-a intors si a intrat brusc in mine..credeti ca a facut-o intentionat? ca dupa ce a intrat in mine a continuat sa mearga in spatele meu.
3.in aceea seara. m-a bagat in seama pe mess si si-a cerut scuze k a intrat in mine si a venit vorba de lucruri ce altii nu le stiu despre el..si m-a rugat sa nu mai spun la nmn
4. urmatoarea zi. a venit iar la scoala si m-a asteptat da eu am iesit mai devreme
Credeti ca ma place macar putin?

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Da..cu toate ca amandoi vad ca sunteti DusiCuCapul. glumeam. astea sunt copilariitongue

| BeAmazing a răspuns:

Nu numai ca te place, TE IUBESTE! daca si tie iti place de el. nu refuza sa fiti impreuna pentru ca va dura mult relatia voastra din moment ce baiatul se comporta asa cu tine [este un semn bun.]. Mult succes!

| RAP19982PAC a răspuns:

Da, cred că da. Te place şi vre să te cunoască cum eşti tuwinking. Chiar dacă este el mai ciudat.

| DusaCuCapu explică (pentru RAP19982PAC):

Ma refer..ciudat in sensul."baiat bun"..crede ca e smecher. dar nu elaughing eu nu ii cred pe acesti baieti..fiecare are cv bun in duflet..si chiar as vrea sa ma placasigh pentru ca mie imi place:X