| illegalb0y a întrebat:

am si eu o problema.
Cand eram la scoala vroiam sa merg jos ca sa imi iau ceva, si m-a rugat o prietena sa ii iau si ei ceva si mi-a dat bani. m-a auzit fata de care pana acum nici nu existase pentru mine, parca atunci o vazusem prima data.si fata care "o vazusem prima data" mi-a spus daca ma duc jos sa ii iau si ei ceva.eu am ramas asa, sa ma duc sa nu ma duc, dar amabilitatea m-a impins sa ma duc.
cand am venit si i-am dat ce i-am cumparat m-a pupat pe obraz. m-am indragostit fff tare de ea.
a venit valetine's day, i-am luat un trandafir.cand i l-am dat m-a strans in brate si m-a pupat pe obraz.
seara mi-am intr o prietena ff buna(care krek si ea ma place) daca poate sa o intr pe irina (fata de care m-am indragostit) daca ma place.si ea a spus ca cica sunt mic(eu sunt a 6-a si ea a 7-a). atunci m-am intristat groaznic.de atunci ne vb, mereu cand trec pe langa ea imi zambeste si imi face cu mana.
Dati-mi si mie niste sfaturi ce sa fac ca sa fiu cu ea! cel mai bun rasp funda, vot si respect!

Răspuns Câştigător
| Lucian_5228 a răspuns:

Indiferent d varsta, dragostea poate aparea...incearca sa vb cu Irina cat mai des, si daca cumva t mai pupa p obraz, incearca sa o pupi si tu inapoi.Vezi cum reactioneaza.Incearca ca atunci cand vb cu ea sa fii cat mai aproape d ea, poti incerca sa o tii d mana, si ii poti spune chiar ca iti place d ea. Daca nu ai destul curaj, poti face rost d adresa ei d mess, si o poti aborda p mess.Nu trebuie sa iti fie rusine, pentru ca mori de foame cu rusinea.Fii tu insuti, si mult curaj!
BAFTA!

5 răspunsuri:
| StillMissYou a răspuns:

Nu importa virsta... Tu vb cu ea nu asculta pe altii! compoartate frumos cu ea. kaki numa ea stie ce simte pentru tine...
Noi nu putem singuri sa alegem in cine ne indragostim asaka. nu perde sansa! :-)

| illegalb0y explică:

Nu de asta aveam nevoie...eu vroiam un raspwinking

| Olguta_1071 a răspuns:

Nu stiu la virsta pe care o ai,,,nu cred sa fie dragostea,, aceasta este doar o copilarie,,, dragostea adevarata nu vine la clasa 6

| Emia9834 a răspuns:

Aww
:Xlove struck ce draguut:X:X ma tu sa nu o lasi pe irina, auzi?laughing

| Sorana_3196 a răspuns:

Nu conteaza ca esti clasa a 6 a cerei Irinei sa se comb cu tine. daca va placeti.si pe cealalta fata n-o lua in seama daca te place.asta e.batting eyelashes Funda :X