| JustMeAndThisFuckingWorld a întrebat:

Am nevoie de voi pls:de aprox o saptamana imi place de un baiat mai mare decat mine cu un >anacum vreo 2 saptamana inainte sa imi placa de el venea pe la noi prin cls vb cu mine(e un baiat f timid)apoi cand ma pupam cu o prietena pe obraz m-a intrebat daca poate sa ma pupe si el. i-am spus in joak ca nu apoi urm zi ne-am tot intalnit o vb cu mine se uita dupa mine si la sf orelor am placat toti(eu prietena mea si inca un coleg de-al lui) spre casa.cand am iesit din scoala m-a intrebat daca poate sa ma pupe si de data asta i-am zis ca da mo pupat pe obraz si am mers toti spre casa o fost bine totul ok. apoi urm 2 zile no vn la scoala ca nu so simtit bine.in fine astazi o vn la ac o vb cu mine si apoi dupa cateva ore prietena mea (stiind ca imi place de el)l-o intrebat fara acordul meu daca ii place de mine. o spus ca nu stiu. apoi o venit si i-a spus la o colega ca nu, si ca m-a pupat doar din prietenie. dupa accea eu am fost distrusa si ma simteam rau si-o dat seama si toata pauza o stat la noi in clasa uitandu-se la mine eu nu ma uitam la el.cand am iesit din cls era langa mine se uita la mine nu m-am uitat la el.am iesit afara vroiam sa fiu singura.cand m-am intor era si el afara cu colegii lui...la fel o fost si in celelalte pauze.era afara cu colegii...nu stiu ce sa cred, nu stiu ce sa fac.eu inteleg ca este timid da nu inteleg nimic din ce fc.
pls dati-va si voi cu parerea. orice rasp imi este de foloshappyhappy

Răspuns Câştigător
| CaPpY_7993 a răspuns:

Ceva de genu` mi s-a intamplat sh mie big grin. parerea mea thinking ar trebui sa te comportsi normal, ca sh cum nimic nu s`ar fi intamplat. poate el chiar te place, sh vrea sa te testezebig grin. daca u vei parea indiferenta de raspunsul pe care l-a dat, cu sigurantsa el iti va spune adevarul p parcurs happytongue. ( ps : baietii cauta intotdeauna fete care nu cedeaza usor happy. pentru ca multe fete, cum vad un baiat mai dragut, imediat se indragostesc de elbatting eyelashes si asa ele isi dezvaluie latura sensibila happy --> baietii trebuie sa alerge dpa fete. nu fetele dup` baieti big grin. am trecut si eu printr`o poveste destul de asemanatoare, unde un prieten de`al iubitului meu ma placea p askuns si nu vroia sa se bage intre noi. iar eu la fel il placeam mai mult p el decat p iubitul meu blushing. sh cum m`am desp de pr meu. el mereu vorbea cu mine sh incerka sa se apropie cat mai mult big grin. sh acum suntem impreunahappy blushing. in concluziehappy, sa ai grija sa nu te lasi dusa de aparentse. daca zici ca el este timid. poate ca i`a zis "nu" colegei tale tot din cauza ca e timidbatting eyelashes... iti urez succes! happy. sh sper ca raspunsul meu a fost de folos happybig hug ).