| 0231543216412 a întrebat:

am si eu o problema cu o fata...ideea este ca nu o palc...ci o iubesc, am adresa ei de mess, suntem colegi de clasa, suntem in aceeasi grupa de desen.ideea este ca nu stiu ce subiecte as putea vb cu ea.idei?

Răspuns Câştigător
| marie08 a răspuns:

Pai daca sunteti in aceeasi grupa de desen, ai putea incerca sa vorbesti despre desen, desene, etc. Si daca nu merge o poti intreba cu ce parere are de filmul X sau despre prietenii comuni-colegii. Incearca sa o cunosti, sa vada ca te interesezi de ea. Poti vorbi despre ea, fa-i complimente. fetele adora asta. Important e sa nu ii critici parerile chiar daca ale tale sunt diferite de a le ei. Daca i le respecti atunci si ea o sa ti le respecte pe ale tale. Mult noroc, sper ca te-am ajutat.happy

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Fa-ti curaj, macar pe mess. Vorbeste cu ea despre orice iti trece prin cap. Intreab-o ce a facut in ziua respectiva, povesteste-i anumite lucruri despre tine.Bate-i apropouri cum ca se apropie Ziua Indragostitilor. Bafta multa si curaj!:*

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Mai acum serios...
tie asta ti se pare problema?
inca nu cunosti sensul acestui cuvant...
esti tanar ma ce naiba lasa inima sa gandeasca in locu tau happy

| salem69 a răspuns:

Pai vorbti despre filme, muzica de preferat vorbeste doar despre ce ii place iei va vedea ca esti interesat de ea si poate... mai vorbim sper ca ti-am fost de ajutor