| corinna23 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu el pe mess? suntem colegi de clasa il plac nu stiu daca si el. cum sa il cuceresc?

10 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Si eu si el suntem timizi. insa zilele trecute am jucat impreuna cu o colega Conquistador, si la rugamintea mea, aceasta l-a invitat si pe el. De atunci vorbim pe mess.

Iti urez mult succes!winking
Petru inceput il poti intreba ceva de orarul scolar, sa despre vreo tema, apoi...
veti discuta mai pe larg multe subicte...

| Mi16 a răspuns:

Si eu sunt indragostita de un baiat:X dar am depasit putin faza asta, intrebati`l de scoala, legati`va de ce ii place, de ce face cand vorbeste cu voi...gasiti tot felul de motive...fiti inteligentewinking

| dragosh a răspuns:

BichonitzaFrise, hai ca ma bag si eu la un conquiztador...si poate poate.:-si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine...am aceeasi situatie doar ca baiatul de care imi place mie e cam rebel... vreau sa ma ajutati ...cum sa vb cu el pe mess ...de fiecare data cand vorbim eu nu prea stiu ce sa-i zic...va rog lasati-mi raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...am exact aceeasi problema, eu ii sp buna, c m f, iti place statusul meu?(de obicei at pun un status misto)ce ai mai facut azi? ii cer o poza cu el, ii sp ca a iesit super in poza, sau alta data ii spun ca imi place sapca lui pe care a avut-o azi la scoala, de-astea, si el ma int tot felul de lucruri banale, dar in cool g.si alte reviste am cit ca functioneaza lucrurile astea banale.Asa ca succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l cum ii merge daca se simte bine sau rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel... exact aceeasi problema si chiar il plac mult. help me!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea cred ca are problema asta, sau toate fetele.Sa va spun ce mi s-a intamplat mie:in clasa de la parter exista un baiat(pe care pana la momentul dat nu il remarcasem)asa ca dupa ce am inceput sa simt ceva pentru el i-am cerut id lui unei colege de la el din clasa.Ea nu sa putut abtine si bineinteles ca ia spus.Blah...ce puteam face? O colega mia sarit in ajutor si a vb cu el pe mess, doar ca din convorbire a reiesit ca e genul de tocilar, asa ca m-am gandit ``frate la infatisarea lui?!``. Singurul lucru care il interesa era admiterea la un liceu bun.

| nicokaty a răspuns:

Am aceeasi problema ajutor dar nu e din clasa e din scoala