| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna happy baiatul pe care il plac e Online pe mess, ce sa vorbesc cu el?
P. S suntem colegi de clasa big grin

Vreau multe subiecte interesante pe care le putem discuta, eu am 13, iar el 14 ani

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai intreaba'l daca este bucuros ca incepe scoala, cu cine o sa stea in banca, daca a citit ceva si ce, daca si'a facut temele, ce a facut in vacanta, cu cine a mai fost si dupa invita'l afara.asa o sa mai dea si el subecte de discutie.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

"Vrei sa fim impreuna?"
Dupa gasiti voi diverse subiectewinking

| mfbluu a răspuns:

Poi poti sa ii zici asa:
"buna cf chatterbox [alea alea] cum mai e viata ta, ce parere ai de noul anchatterbox si mai bagi chestii legate de scoala da sa nu exagerezi [poate zice ca esti o tocilara] apoi poti sa il intrebi daca are prietena [daca zice ca da nu mai ai sanse-daca zice ca nu...->]poti sa ii zici ce parere are despre tine...si daca e ceva ce iti da senzatia ca te place spune-i tt pe fata si vei vedea ce se intamplawinkingFUNDA?hee hee

| ElecktroFloweR a răspuns:

Pai nu prea ma pricep eu la chesti din astea dar cred ca nu trebui sa il plictisesti cu chesti interesante despre scoala cesti mai distractive barfele fotbalul... mai stiu eu sau sa il inviti la o plimbare sau nu stiu ceva de genul asta dar sa faci in asa fel incat sa nu pari prea romantica sa fi mai mult o fata de gasca. Fundita...

| Laliiiiiiii a răspuns:

Pai... deschideti subiecte despre scoala fa pe indeferenta intreaba-l de teme mai discutati si despre alti colegi etc...