| IngerAlb a întrebat:

Buna seara TPU. Am o problema. Nu stiu ce se intampla cu mine in ultima vreme,dar la ora de sport nu imi simt picioarele,parca nu pot alerga. Am dat viteza saptamana trecuta si m-am accidentat. Simteam ca alerg foarte incet, am incercat sa accelerez fara succes si am cazut. Imi simt picioarele foarte lente. Cand alerg de vitreza, parca alerg mai mult de rezistenta. Imi simt picioarele parca inexistente. Nu stiu.Nu mai am mobilitate.Mentionez ca in ultimele luni am si slabit foarte mult(am facut sala) si m-am lasat cand a inceput scoala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| loveanimals053 a răspuns:

Eu zic sa te duci la doctor pare o problema grava.