| parfum11 a întrebat:

Salutare. Am o problema mai ciudata sa o intreb aici. Eu cu prietena mea suntem hotarati sa incepem relatiile intime intre noi, dar a refuzat clar cand i-am propus sa facem in masina. Acasa nu se poate din pacate. As putea sa inchiriez o camera in hotel pentru o ora? Sau ce idei imi mai puteti da?

Răspuns Câştigător
| SorinelF86 a răspuns:

Ai putea sa iti pui mintea la contributie sa fie ceva romantic, asta isi doreste o fata prima data, nu o invitiasa: hai sa facem *** in masina... mergeti undeva unde stiti ca nu va deranjeaza nimeni, chiar si o camera, si fa-o sa se simta bine sa nu uite seara asta speciala pentru ea

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat loc ar fi camera de hotel/motel/pensiune, deoare ce ati beneficia de confort si siguranta deplina. De asememenea s-ar putea sa fie necesara existenta unei camere de baie. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Camera o iei pe toată noaptea; ce, crezi ai timp într-o oră să faci ceva care să merite „cedarea" ei?!? Mamă, ca flit ți-aș fi dat direct după propunerea cu sexul în mașină!

| Emilian65 a răspuns:

Nu vrea in masina pentru ca nu este confortabil ca in pat. Asa ca cel mai bine sa inchiriezi o camera la un hotel pentru o noapte intreaga, pentru a avea timp sa va satisfaceti si sa plecati, dimineata, linistiti si sa nu regretati ca ati dat banii degeaba la hotel.

| Florentina9210 a răspuns:

''Sa incepem''. Bun, deci sunteti amandoi virgini.
Daca mi-ai fi propus mie asta, a doua zi ti-ai fi gasit masina zgariata, pe toata suprafata!
E o fata de noapte sau ce? auzi, sex in masina..bani de hotel, n-ai?
Si o camera de hotel, o inchiriezi pentru o noapte nu pentru o ora.

| Maios a răspuns:

Da poti sa inchiriezi o camera de la hotel cum ai spus tu, dar ai poti sa sa mergeti in padure la pitnic si sa faci! Asa ca in natura! Dar cea mai buna varianta mi se pare cea cu hotelul nu poentru o ora, ci pentru o noapte/zi

| RalucaRallu15 a răspuns:

Logic ca te refuza, cum in masina... numai obsedatii o fac pe acolo (nu ma refer la tine)
Camera de hotel ar fi cea mai potrivita, dar ce vrei sa faci intr.o ora? Inchiriaza si tu o zi sau o noapte... daca tot vreti sa va simtiti bine.
Sau daca nu esti disperat, ai putea sa mai astepti sa hotarati amandoi unde ar fi cel mai bine si asa