| Marian_Laurentiu_1998 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun pentru ca de cate ori vrea ma emotionez sunt o fire mai timida cum pot sa imi dau seama daca si ea vrea sa fie cu mine?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andu21 a răspuns:

Timiditatea si emotiile sunt bune in unele cazuri. Sfatul meu este sa te lasi dus de val, sa porti o discutie mai la subiect cu fata respectiva, nu o sa te manance la cina.

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna! Daca nu poti purta o conversatie directa, atunci incearca una indirecta.Ma refer facebook, messenger, biletele...

| On3St4r a răspuns:

O întrebi, că doar nu te mănâncă fata aia.

| oanaonitza26 a răspuns:

Spune.i pe facebook daca esti timid. fetelor le plac baietii sensibili si asteapta sa faci tu primul pas... si daca nu te place nu e o tragedie. fetele nu zic "uite si la fraeru ala, ma place" sau poate chiar vrea sa fie cu tine. succes happy

| Marian_Laurentiu_1998 explică:

Pai azi la scoala cand am intrebat-o a inceput sa rada asta ce inseamna?

| unknownn a răspuns (pentru Marian_Laurentiu_1998):

Înseamnă că nici nu vrea să audă.
Poţi să-ţi iei gândul! N-ai şanse.

| Marian_Laurentiu_1998 explică:

Multumesc o sa incerc toate sfaturile happy

| Marian_Laurentiu_1998 explică:

Multumesc!

| Romancuta1996 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-i spui. Fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas! SUCCES