| Bєíbч a întrebat:

Am si eu o problema... Imi place forte mult de un baiat si stiu ca si lui ii place de mine pentru ca toti pritenii nostri ne.au confirmat asta! Dar problema este ca nu stiu cum sa il abordez, pentru ca lui ii este rusine (asta mi. a spus cel mai bun prueten al lui). Dar si mie la fel... Ce pit face ca sa trec peste acest sentiment de rusine? Fundaaa pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Xgirl a răspuns:

Incearka sa-i spui ca il placi pe internet,sms,mess, telefon si de acolo o sa porneaska o discutie dupa care veti sparge bariera timiditatii, nu rata sansa astahappyBAFTA! tine-ma la curentbig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la rusine, la ceva pozitiv asa nu mai ai teama.

| Lullabies a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa faci in asa fel incat sa ramaneti doar voi doi si atunci sa puteti vorbi tot ce vreti, si daca ii place de tine, poate te va saruta.