| Millis a întrebat:

am o problema legata de un baiat rolling eyes. imi place mult de el si i-a spus unei prietene ca ar vrea sa fie cu mine doar daca as fi mai vorbareata straight face. nu stiu ce sa fac eu de felul meu cu prietenii mei sunt vorbareata dar imi este cam rusine de el si de aceea nu prea vorbesc cu el... spuneti-mi va rog cum sa fac sa nu mai imi fie rusine de el sau macar sa fie cu mine va rog sad

Răspuns Câştigător
| PasareaNeagra a răspuns:

Eu cred ca a zis asta sa-ti traga tie atentie, nu il lasa sa profite de punctul tau slab si emotile tale, daca cauta vorba cu tine vorbeste cu el fii tu nu-i mare dilema o sa fie totul bine o sa vezi tu incearca sati controlezi emotile, succes.