| MeOMGirlOSTangelEAH a întrebat:

Buna Tpu.am si eu o problema:m-am despartit recent de prietenul meu.nu-i mare chestie cu asta. dar aseara am vorbit cu prietenul lui pe facebook. desi nu vorbeam niciodata ..si m-am inrosit dintr-o data la fata si simteam fluturasi in stomac...credeti ca m-am indragostit de el..ma rog noi nu prea vorbeam pana acum

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Nu te îndrăgosteşti aşa uşor de cineva, trebuie să-l cunoşti mai întâi.

| MeOMGirlOSTangelEAH explică (pentru miauuau):

Da mai dar mie imi placea de el si inainte, acum cu amandoi pe cap chiar nu mai stiu pe cine iubesc si pe cine nu

| MeOMGirlOSTangelEAH explică (pentru miauuau):

Si mai e si problema ca ma indragostesc foarte repede de o persoana!

| miauuau a răspuns (pentru MeOMGirlOSTangelEAH):

încearcă să mai păstrezi legătura cu cel de care-ţi place happy poate iese ceva frumos happy

5 răspunsuri:
| Cătă_Alina_1991 a răspuns:

Concluzia? Insealai pe amandoi happy. Vei fi impacata cu doua ciocanele big grin

| MeOMGirlOSTangelEAH explică (pentru Cătă_Alina_1991):

Nu-i insel ca n-am de ce ..si inplus nu-s genul de fata laughing