| kisskisskiss a întrebat:

am si eu o problema. mi-a venit menstruatia mai devreme cu o saptamana.as putea fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Diiddiii a răspuns:

Esti mica, si ai menstruatia neregulata happy d-aia ti-a venit mia devreme. o sa vezi ca in unele luni o sa iti vina si mai tarziu. big grin si stai linistita nu esti insarcinata.

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Asta e in general un indiciu sigur al faptului ca NU esti insarcinata. Aceste devieri temporale sunt destul de normale mai ales daca intervin cu decalaje mici.

| LadyAdda a răspuns:

Cand nu iti vine ciclul ramai insarcinata.

| keikop119 a răspuns:

Nu,ciclul nu vine mereu la fel, atata timp cat iti vine, stai linistita

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Dacă ți-a venit menstruația, în nici un caz nu ești însărcinată!